Beşiktaş'ta suçlu bulundu! "Takım otobüsü"


Beşiktaş'ta suçlu bulundu! "Takım otobüsü"

Siyah beyazlıların hocası, Benfica maçı öncesi futbolcuların yaşadığı mide bulantısının yeni otobüsten kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

BEŞİKTAŞ, Benfica karşısında ikinci yarıda ortaya koyduğu futbolla muhteşem bir geri dönüşe imza attı ve 3-0’dan 3-3’e getirdi maçı. Peki aynı takım ne oldu da ilk devre 3-0 geri düşmüştü. Bunun sırrını da teknik direktör Şenol Güneş, maç sonundaki basın toplantısında söyledi: Mide bulantısı! Başarılı hoca, bir çok futbolcunun mide bulantısından şikayet ettiğini belirterek, “Acaba otobüsten mi oldu, ama bilemiyoruz” dedi.


ISINIRKEN DE SÜRMÜŞ
Önceki akşam daha fazla detay vermeyen Şenol Güneş ile dün bu konuyu konuştuk. İşte tecrübeli hocanın olaya dair verdiği önemli detaylar: “Oyuncular otobüsten inince ‘midemiz bulanıyor’ demişler. Isınmadan sonra da bulantı devam etmiş.
ARABA TUTMUŞ OLABİLİR
Derhal bu olayın araştırılmasını istedim. İlgili kişiler otobüsün siyah camlarından ya da otobüs yeni olduğu için, boya kokusundan kaynaklı bir durum olabileceği üzerinde durdular. Araba tutması gibi bir durum söz konusu.” 
Share on Google Plus

About bahisegir blogspot

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.